Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na wynajem Secemin - Oferty wynajmu lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy, ul. Kościuszki

Centrum,Koniecpol(Secemin + 11 km)

29,41 zł/m²340 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem przestronny, piętrowy budynek wolnostojący, zlokalizowany w centrum Koniecpola, w doskonałym punkcie przy głównej drodze wojewódzkiej 794 łączącej Koniecpol.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. 3 Maja

Miodowa,Zawiercie(Secemin + 44 km)

69,76 zł/m²28,67 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia samodzielny lokal użytkowy o powierzchni 28,67 m2 położony na parterze budynku dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Małogoszcz

Małogoszcz(Secemin + 31 km)

9 zł/m²213,04 m² 1 917 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Małogoszcz woj. świętokrzyskim. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny, ul. II Posterunek

Łazy(Secemin + 50 km)

12,38 zł/m²646,20 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia zabytkową wieżę ciśnień zlokalizowaną w Łazach przy ulicy II Posterunek, położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Dąbrowa Zielona

Dąbrowa Zielona(Secemin + 22 km)

4,89 zł/m²613 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia kompleks obiektów - 613 m z placem 3947 m2 | czynsz 3 000 zł netto Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną nieruchomość komercyjną składającą się z kilku budynków oraz.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²54 m² 2 970 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 54 m , usytuowany w budynku supermarketu Stokrotka przy jednej z głównych arterii miasta ul. Kościuszki w Myszkowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Wolbrom(Secemin + 44 km)

24,50 zł/m²200 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy, o powierzchni około 200m2 w bardzo dobrej lokalizacji, tj. w centrum Wolbromia, 100 m od rynku. Nieruchomość usytuowana jest na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Działkowa

Chrząstów,Koniecpol(Secemin + 11 km)

16 zł/m²168,80 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 168,8 m zlokalizowany w Koniecpolu przy ul. Działkowej. Nieruchomość znajduje się na w pełni ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Rynek

Centrum,Koniecpol(Secemin + 11 km)

30,07 zł/m²286 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu lokalu usługowego w doskonałej lokalizacji w centrum Koniecpola, bezpośrednio przy rynku. Budynek z 2023 roku charakteryzuje się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Śląska

Włoszczowa(Secemin + 13 km)

14 zł/m²111,52 m² 1 561 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Włoszczowa przy ul. Śląskiej 10. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Wolności

Secemin,świętokrzyskie

14,29 zł/m²140 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal pod aptekę w centrum Secemina przy drodze Częstochowa-Kielce

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie